Çık
g

Sıkça Sorulan Sorular

1. İşlemler hakkında bilgi almak için ne yapmalıyım?

Beauty Tone Estetik ve Güzellik kapsamında yapılan tüm işlemlerimiz için iletişim bilgilerimizde kayıtlı olan mevcut ve güncel adres ile iletişim numaralarımız aracılığı sayesinde bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz kayıtlı olan sabit Randevu hattımız ( 0212 ) 812 82 83 numaralı hattımızdan bizlere telefon ile ulaşabilir ve randevu oluşturarak adresimize gelip ücretsiz birebir uzmanlarımızla detaylı analiz yaptırabilir ve görüşme sağlayabilirsiniz. Ayrıca seyahat ve mesafe ulaşım problemi yaşayan danışanlarımız için (+90 ) 0505 110 25 15 numaralı WhatsApp İletişim hattımızdan bünyemizde mahremiyetinizin korunaklı güvenilirlik şartları kapsamında ileteceğiniz fotoğraf veya video başvurularınız ile bilgi almak için bizlere memnuniyet ile danışabilirsiniz.

2. Randevu almak için mutlaka işlem mi yaptırmalıyım?

Her danışanımızın ve ziyaretçimizin bizler için özel ve kıymetli olduğunu belirtmek isteriz. Pandemi süreçleri ve kişisel sağlık süreçlerini en ideal planlama ile yönetme amacımızı öncü edinerek mutlaka Randevu sistemi ile işleyiş göstermekteyiz. Gerek Uygulamalar için gerek ise Detaylı bilgi ve analiz için de randevu almanız gerekmektedir.

3. Ürünlerinizi internetten satın alabilir miyim?

Talep ettiğiniz tüm ürünlerimiz www.beautytone.com.tr online satış sitemizde mevcuttur.

4. Satın aldığım ürün ne zaman elime ulaşır?

Ürün satışı gerçekleştikten sonra hızla kargo süreciniz başlatılmaktadır. Akabinde siparişinizin tüm aksiyonunu gösteren bir kargo takip numarası bilgilendirilmektedir. Böylece siparişinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz.

5. Satın aldığım ürünü geri iade edebilir miyim?

Özellikle kişisel bir bakım ve sağlık ürünü olması destekli bulaş ve kullanım riskine bağlı maalesef geri iade yapılamamaktadır. Dünya sağlık örgütünün belirlediği kriterler kapsamında pandemi sürecine eş değer kontrol ve önlem standartları gereği satın alınan ürün geri kabul edilmemektedir.

6. Beauty Tone Estetik ve Güzellik Hizmetleri ve Ürünlerinde öncesinde Fiyat Bilgisi alabilir miyim?

Hizmet verdiğimiz Tüm işlem ve ürün yelpazesi hakkında (0212) 812 82 83 numaralı hattımızdan , (+90) 0505 110 25 15 numaralı WhastApp iletişim hattımızdan dilerseniz www.beautytone.com.tr sayfamız üzerinde yapılan online satış linkinden detaylı bilgi, randevu ve ücret bilgisi alabilirsiniz. Fiyatlarımıza +KDV dahildir.

7. Hangi Sosyal medya platformları üzerinden size ulaşabilirim?

www.beauytone.com.tr web adresimizden ve beautytoneofficial instagram hesabımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

8. Online ürün satın almadan önce ürün hakkında size danışabilir miyim?

Satın almak istediğiniz ürün hakkında tüm soru ve görüşlerinizi uzmanımıza danışabilirsiniz.

9. Çalışma takviminizi öğrenebilir miyim?

Hafta içi Pazartesi ve Hafta sonu Cumartesi 09:00-19.00 saatleri aralığında hizmet vermekteyiz.

10. Satın aldığım hizmetlerde Randevu iptali sonrası haklarımı kaybeder miyim?

Hafta içi Pazartesi ve Hafta sonu Cumartesi 09:00-19.00 saatleri aralığında hizmet vermekteyiz.

11. Ürünlerinizi yerinizden alabilir miyim?

Tüm ürünlerimizi dilerseniz online veya adresimizden teslim alabilirsiniz.

12. Hangi Ödeme seçenekleri mevcut?

Firmamızın Online satış hizmetlerinde dilerseniz Kredi Kartı, Online Paracard ve Havale&EFT sistemi aracılığı ile ödeme yapabilirsiniz.

Beauty Tone sizinle birebir ilgilenir. Sizi yabancı ellere bırakmaz, sürekli kendinizi yeni bir uzmana anlatmak zorunda kalmazsınız.

Reset Password